O mnie

o mnie

Witaj

Witaj na mojej stronie! Jest to blog poświęcony statystyce (mojej pierwszej miłości na studiach) i uczeniu maszynowemu (moja druga i aktualna miłość).

Każdy znajdzie tu coś dla siebie! Znajdziesz tu wpisy pokazujące ciekawostki ze statystyki oraz uczenia maszynowego, pomoce dla studentów oraz wszystko co przydatne, jeżeli marzysz o karierze w Data Science!

Kim jestem?

Nazywam się Kinga Głąbińska. Zawodowo zajmuję się uczeniem maszynowym od początku 2020 roku. Wcześniej mój czas zajmowały studia matematyczne i rozwijanie się w zakresie statystyki i uczenia maszynowego. W wolnym czasie prowadzę tego bloga i instagrama, na którym pokazuje gdzie spotykamy sztuczną inteligencję w naszym codziennym życiu. Prywatnie jestem bardzo pozytywnie nastawiona do życia, kocham sport i gry planszowe. Czerpię radość z chodzenia po górach, a po pracy lubię wyskoczyć na rolki.

Chcesz mnie lepiej poznać?

Wpadnij na moje media społecznościowe! W szczególności zapraszam na instagram, gdzie mniej lub bardziej regularnie staram się pokazywać, że uczenie maszynowe jest wśród nas czy nam się to podoba czy też nie 🙂

Zobacz również